طراحی سایت در کرج

طراحی سایت

طراحی وب سایت | طراحی وب سایت در کرج


طراحی سایت بطور کلی از 2 روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است. روش قدیمی آن که طراحی استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح وب تک تک صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد. این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی وب سایت (3 ماه بطور متوسط)، وابستگی شدید مشتری به طراح،هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی مخصوصا از سال دوم به بعد و محدود بودن سایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان و هزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت.

روش جدید طراحی سایت که طراحی داینامیک میباشد توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام میشود. در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی کرده و سپس سایر صفحات توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد. مزایای این روش، سرعت بالای راه اندازی وب سایت ( 4 - 2 روز )، هزینه بهینه و کمتر نسبت به طراحی استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی و بهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.


آژانس تبلیغاتی دیاکو، با سالها تجربه در خصوص تجارت الکترونیک و طراحی سایت می تواند مشاور و مجری خوبی برای شما باشد.

 

 

 

برند سازی در کرج ، سئو در کرج ، طراحی سایت در کرج ، طراحی لوگو در کرج ، طراحی ست اداری در کرج ، طراحی اپلیکیشن اندروید در کرج ، آژانس تبلیغاتی دیاکو ، طراحی لیبل محصولات ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی جعبه ، طراحی بنر ، طراحی داخلی ، گرافیست حرفه ای در کرج ، مشاوره چاپ و تبلیغات ، تبلیغات اینترنتی ، افزایش فروش