طراحی مالتی مدیا در کرج

مالتی مدیا

طراحی مالتی مدیا | طراحی مالتی مدیا در کرج

 


مالتی مدیا چیست؟

کاتالوگ الکترونيک، E-Catalog، سی دی کارت، سی دی تبليغاتی، کارت ويزيت الکترونيک يا سی دی مالتی مديا


يك CD يا DVD است كه می تواند به هر اندازه و شكلی ساخته شود. برای مثال در اندازه ی كارت ويزيت؛ پس از قرار گيری CD درون درايو سی دی، برنامه به طور اتوماتيك اجرا ميگردد. سی دی مالتی مديا، امكان نمايش ساعتها فيلم، موسيقی و صدها صفحه عكس و متن را داراست. اين مجموعه به همراه انيميشنها و افكت های هنری جذاب بهترين و كم هزينه ترين تبليغات مدرن است.

مالتی مدیا به شما این امکان را می دهد که شما کلیه اطلاعات مورد نیاز از خدمات و محصولات خود را در قالب یک فایل اتوران تمام انیمیشن و با استفاده از امکانات چندرسانه ای مانند فیلم، صدا، نوشته، انیمیشن و ... به کاربران و مشتریان خود ارائه دهید.

پروژه های مالتی مدیا میتواند در قالب های مختلفی مانند: سی دی های آموزشی، سی دی های تبلیغاتی، کارت سی دی های تجاری، نرم افزارهای آموزشی، آرشیو های الکترونیک، گالری های دیجیتال، کتابخانه های مجازی و ... تهیه گردد.

شما از اولین مرحله شروع به کار و حتی پیش از انعقاد قرارداد، میتوانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این گروه استفاده نمایید تا با کمترین هزینه مناسب ترین امکانات را بر روی طراحی سی دی مالتی مدیای خود داشته باشید.
 

نمونه ای از بخش های مالتی مدیا میتواند شامل بخش های ذیل باشد:
⇐ معرفی شرکت
⇐ معرفی مدیران
⇐ معرفی اهداف و چشم انداز شرکت
⇐ شرح کامل خدمات شرکت و موسسه
⇐ گالری عکس
⇐ نمایش فیلم تبلیغاتی
⇐ نمایش انواع کتاب، مجله، مقاله و کاتالوگ با فرمت PDF و ...
⇐ تماس با ما
⇐ و تعریف کلیه بخش های دیگر مورد نیاز سفارش دهنده

 

 

 

برند سازی در کرج ، سئو در کرج ، طراحی سایت در کرج ، طراحی لوگو در کرج ، طراحی ست اداری در کرج ، طراحی اپلیکیشن اندروید در کرج ، آژانس تبلیغاتی دیاکو ، طراحی لیبل محصولات ، طراحی بسته بندی محصولات ، طراحی جعبه ، طراحی بنر ، طراحی داخلی ، گرافیست حرفه ای در کرج ، مشاوره چاپ و تبلیغات ، تبلیغات اینترنتی ، افزایش فروش